Samochody przyszłości w modelu carsharing – jakość potwierdzona przez firmę Innogy

Samochody przyszłości w modelu carsharing – jakość potwierdzona przez firmę Innogy

Na co dzień korzystasz z komunikacji miejskiej i dlatego samochodu potrzebujesz jedynie od czasu do czasu? Carsharing będzie dla Ciebie korzystnym rozwiązaniem. Czy wiesz, że możesz zarezerwować nie tylko samochód spalinowy?

Nowoczesne technologie firmy Keratronik w usłudze poznańskiego carsharingu

Podróżowanie pojazdami hybrydowymi po Poznaniu jest już faktem. Bardzo możliwe, że to kolejny krok do tego, aby w polskich miastach było czyściej. W bieżącym roku kierowcy ze stolicy mieli okazję testować samochody elektryczne, które były dostępne właśnie w usłudze carsharingu. Za przeprowadzeniem testów stała firma Innogy, czyli jeden z największych koncernów energetycznych w Europie.

Easyshare, czyli poznański operator floty carsharingu, oddał do dyspozycji zwolenników nowoczesnych rozwiązań ponad 200 pojazdów hybrydowych. Samochody te w porównaniu ze spalinowymi, których na polskich drogach jeździ najwięcej, są bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego. Pojazdy z napędem hybrydowym to niższa emisja CO2 do atmosfery, czyli czystsze powietrze. Co istotne, rezerwacja pojazdu nie jest dla użytkownika uciążliwa, bo jest zautomatyzowana – wystarczy pobrać na urządzenie mobilne specjalną aplikację.

Carsharing w Polsce coraz popularniejszy

Kierowcy, którzy na co dzień poruszają się po polskich miastach samochodami, mogą już od pewnego czasu korzystać z pojazdów współdzielonych. Carsharing, bo o nim mowa, jest coraz popularniejszy – przekonuje się do niego coraz więcej kierowców. Nie powinno to dziwić – jest to rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy, a dodatkowo przyczynia się do odkorkowania polskich miast.

Ile kosztuje korzystanie z pojazdu współdzielonego? Firma Easyshare, która stoi za wprowadzeniem carsharingu w Poznaniu, zaproponowała kierowcom następujący cennik – 50 gr za każdą rozpoczętą minutę jazdy i 80 gr za każdy rozpoczęty kilometr. Jeżeli w czasie jazdy konieczny okaże się postój, firma naliczy 10 gr za każdą minutę.

Spróbuj i przekonaj się do nowoczesnych rozwiązań

Od czasu do czasu przydałby Ci się samochód? Masz już auto, ale ponieważ jest ono użytkowane przez kilka osób, czasem przydałoby się drugie? Zakup pojazdu nie będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem – będziesz musiał pokryć koszty jego utrzymania, nawet gdy będzie stał w garażu. W modelu carsharingu płacisz jedynie za realne użytkowanie. Pobierz aplikację, zarezerwuj samochód i samodzielnie przekonaj się, że jest to najkorzystniejsza opcja.

Samochody przyszłości w modelu carsharing – jakość potwierdzona przez firmę Innogy
5 (100%) 1 vote[s]

Post Author: Redakcja

Redakcja portalu Wiadomosci24.info.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *