W jaki sposób bezpiecznie i skutecznie wybielać zęby?

W jaki sposób bezpiecznie i skutecznie wybielać zęby?

Obecnie coraz większe grono ludzi zwraca szczególną uwagę na zęby – nie tylko swoje, ale i u innych osób. I nie mamy tu na myśli stanu zdrowia naszego uzębienia, ale ich barwę. Nie ma się czemu dziwić, skoro codziennie jesteśmy zasypywani pięknymi białymi uśmiechami, które wręcz oślepiają nas z pierwszych stron gazet czy kadr z oglądanych filmów. Jeśli marzysz o hollywoodzkim uśmiechu, nie musisz już ukrywać zębów czy poprawiać swoje zdjęcia w Photoshopie. Istnieje wiele bezpiecznych i skutecznych sposobów na wybielenie zębów – poniżej przedstawiamy niektóre z nich.

Odpowiedni produkt to gwarancja sukcesu

Często zdarza się tak, iż po wizycie u profesjonalistów wracamy do domu z myślą, że do końca życia będziemy uśmiechać się z zamkniętymi ustami i wybielać zęby w programie do obróbki zdjęć. No cóż – jakość ma swoją cenę, ale oddanie swojego uzębienia w ręce ekspertów z pewnością przyniesie długotrwałe efekty. Jednak białe zęby stały się tak niezwykle modne, iż obecny rynek produktów higienicznych postanowił to jak najlepiej wykorzystać, proponując nam łatwo dostępne, liczne środki do wybielania zębów. Są nie tylko skuteczne i bezpieczne, ale co najważniejsze możemy osiągnąć zamierzony efekt przy nie za wysokich cenach i to bez wychodzenia z domu!

  • specjalne pasty i płyny do płukania ust – to najpowszechniejsze preparaty do wybielania zębów. Przy rezygnacji z produktów spożywczych o intensywnym zabarwieniu (tzw. biała dieta), stosowaniu wyżej wymienionych środków oraz odrobiny cierpliwości, możemy wybielić zęby o dwa odcienie. Być może nie osiągniemy efektu „hollywoodzkiego uśmiechu”, ale zdecydowanie poprawi się efekt wizualny naszych zębów.
  • paski wybielające do zębów – gwarantują szybki i zadowalający efekt bez podrażniania dziąseł. Paski przykłada się do zębów, utrzymując je przez kilkanaście lub kilkadziesiąt minut (w zależności od produktu). Dzięki paskom nieestetyczny nalot na uzębieniu zostaje błyskawicznie usunięty. Ważna jest regularność w ich stosowaniu.
  • nakładka na zęby – to innowacyjny hit w produktach do wybielania zębów. Specjalne nakładki używa się codziennie przez okres kilku tygodni. Są niezwykle proste w użyciu – należy nałożyć na nie żel wybielający zęby, który w połączniu ze światłem LED wbudowanym w nakładkę, wpływa bezpośrednio na powierzchnię zęba oraz szkliwo. Dzięki temu stają się jaśniejsze aż do pięciu odcieni. Wystarczy poświęcić tylko 10 minut każdego dnia.

Porada eksperta nie zaszkodzi

Wiele gwiazd, których zęby wręcz świecą z pierwszych stron gazet utwierdza swoich fanów w przekonaniu, iż to wyłącznie naturalne produkty (soda, olej, a nawet glina!) stoją za efektem ich niespotykanie białych zębów. Owszem – naturalne produkty mogą rozjaśnić zęby o średnio jeden odcień, ale z pewnością nie o dziesięć! To od ciebie zależy z czego skorzystasz wybielając swój uśmiech – z produktów naturalnych czy może dostępnych w sklepach, ale warto przed decyzją odwiedzić dentystę, który oceni stan twojego uzębienia i doradzi, która metoda z pewnością sprawdzi się na twoich zębach. Należy mieć także na uwadze, iż szeroko dostępne produkty z półek sklepowych niekoniecznie mogą dawać 100% gwarancję sukcesu. Warto wybierać środki poszczególnych firm, które specjalizują się wyłącznie w preparatach do wybielania zębów. Jeśli chcesz cieszyć się hollywoodzkim uśmiechem nie zwlekaj i zacznij wybielanie bezpiecznymi i skutecznymi produktami jak najszybciej.

Źródło: Style White – Wybielanie zębów

Post Author: Redakcja

Redakcja portalu Wiadomosci24.info.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *