Titan, czyli lifting bez skalpela

Titan, czyli lifting bez skalpela

Lifting to sposób na odzyskanie młodego wyglądu i odjęcie lat. Jednakże operacja chirurgiczna wiąże się z niedogodnościami: opuchlizną i rekonwalescencją. Dobrą alternatywą dla użycia skalpela są nowoczesne metody nieinwazyjne, czego przykładem jest Titan – innowacyjny zabieg liftingujący bez użycia skalpela. Na czym dokładnie polega ta metoda?

Na czym polega zabieg?

Lifting Titan bazuje na energii światła, a dokładnie promieniowaniu głębokiej podczerwieni. Zastosowanie światła podczerwonego gwarantuje precyzyjną i jednolitą dystrybucję ciepła w tkankach skórnych. Głęboka podczerwień, na granicy fal radiowych, ogrzewa skórę do głębokości ok 3 mm i wywołuje denaturację kolagenu. Włókna kolagenowe od razu się kurczą, co daje natychmiastowy efekt w postaci wygładzenia i napięcia skóry, który w ciągu kilku miesięcy jeszcze się pogłębi. W tym czasie bowiem włókna kolagenowe będą się regenerowały, a nowo wyprodukowany kolagen uczyni skórę jeszcze bardziej sprężystą i widocznie odmłodzoną. W zależności od rodzaju skóry i pożądanych efektów, zabieg powtarza się 3 lub 4 razy.

Widoczne efekty

Jakie zastosowanie ma Titan i jakie dokładnie daje efekty? Titan to przede wszystkim nowoczesny sposób na lifting twarzy bez skalpela. Dzięki tej metodzie podniesiemy opadające policzki i poprawimy kontur twarzy. Zmarszczki i bruzdy zostaną zredukowane, a cała twarz będzie wyglądała na młodszą i bardziej promienną. Ale to nie koniec zastosowań technologii Titan. Zabieg ten sprawdzi się również w innych partiach ciała, np. na brzuchu i na ramionach, gdzie po zabiegu nastąpi widoczna poprawa napięcia skóry. To dobre rozwiązanie dla kobiet, które chcą ujędrnić skórę w okolicach brzucha po ciąży lub diecie odchudzającej. – mówi nasz rozmówca z warszawskiej Przychodni Specjalistycznej High-Med.

Titan – zalety liftingu bez skalpela

Nowoczesna metoda Titan posiada wiele atutów. Jakich?

  • Zabieg jest bezpieczny. Efektywny system chłodzenia łagodzi uczucie ciepła w tkankach skórnych. Otaczające struktury pozostają nienaruszone, podobnie jak naczynia krwionośne i nerwy. Urządzenie Titan posiada niezbędne certyfikaty, a nad bezpieczeństwem zabiegu czuwa lekarz.
  • Zabieg jest bezbolesny – można do niego podejść bez znieczulenia.
  • Zabieg nie wymaga rekonwalescencji – bezbolesny i bezinwazyjny zabieg pozwala pacjentowi szybko wrócić do codziennych czynności. Jedynym efektem ubocznym zabiegu może być zaczerwienione, które schodzi w ciągu doby.

Wszystko to sprawia, że Titan jest przyszłościową metodą liftingu – bez skalpela, bólu i rekonwalescencji, za to z szybkimi i widocznymi efektami.

ubrania medyczne

Post Author: Redakcja

Redakcja portalu Wiadomosci24.info.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *