Laptop dla nauczyciela do pracy zdalnej – sprawdź możliwości nowych modeli Dell!

Laptop dla nauczyciela

Aktualna sytuacja kryzysowa sprawia, że wielu pracowników zostało zmuszonych do wykonywania pracy w domu. Zawód nauczyciela nie jest tutaj wyjątkiem od reguły. Wielu nauczycieli świetnie zaznajomionych w nauczaniu na żywo boryka się teraz z kwestią tego, jak swoją wiedzę przenieść do systemu online? Konieczny będzie tu przede wszystkim jakościowy sprzęt, który pozwoli na prowadzenie lekcji w trybie zdalnym.

Laptop do prowadzenia lekcji on-line

Komputer przenośny powinien spełniać też określone funkcje i odznaczać się specyficznymi cechami. Jedną z najważniejszych jest jego niezawodność. Komponenty w nim użyte powinny być wydajne i szybkie, a ekran wystarczająco duży, by ułatwiać pracę. Do realizacji zadań związanych z branżą pedagogiczną świetnie sprawdzi się wsparcie procesorów Intel, które są znane ze swojego bardzo szybkiego renderowania (zapisu efektu końcowego) gotowych dokumentów. Ważny jest również dysk twardy i ilość RAM. Dysk odpowiada, za przechowywanie danych w komputerze. Spełnia on jednak jeszcze jedną istotną funkcję. Wspiera prędkość przesyłania zgromadzonych danych. Dlatego też ważne jest, aby był to dysk szybki i pojemny. Przy doszukiwaniu się dobrego dysku warto szukać w nim oznaczenia SSD oznaczającego, że jest to dysk najnowszej generacji zapewniający ogromną prędkość przesyłania danych. Pamięć RAM odpowiada za płynność całego systemu.

Laptopy Dell – wydajne i uniwersalne

Trudno nie wspomnieć o możliwościach laptopa Dell Latitude 7200. Matryca wielkości 12,3 cala zapewnia wyraźny obraz, a wsparcie jej technologią Full HD pozwala na wyświetlanie filmów w bardzo wysokiej jakości. Procesor Intel i7 ósmej generacji jest bezkonkurencyjny w tematyce biurowej. Pozwala na otwieranie wielu okien przeglądarki, oraz mnóstwa dokumentów jednocześnie bez utraty płynności systemu. Pamięć RAM 16 GB z taktowaniem rzędu 2133 MHz jest bardzo jakościowym uzupełnieniem pracy procesora. Całość domyka dysk w najnowszej technologii SSD o pojemności 256 GB. Dell Latitude 7200 posiada również wbudowaną kamerę, która pozwoli bez przeszkód prowadzić lekcje w systemie online. Wydajna bateria daje możliwość pracy przez wiele godzin. Ponad to w modelu Latitude 7200 został zastosowany specjalny system odprowadzania ciepła. Ryzyko przegrzania komputera przy tym systemie spada do bardzo niskiego poziomu. Funkcja 2 w 1 pozwala odłączyć klawiaturę w celu korzystania z Dell’a w formie tabletu. Oczywiście do wyboru mamy również modele z większą matrycą.

Podsumowanie

Umiejętność dostosowania się do aktualnej sytuacji jest teraz szczególnie ważna. Trudno przewidzieć, kiedy sytuacja wróci do normalności. Być może w następnych latach nauczanie będzie odbywać się w trybie hybrydowym. Inwestycja w dobry sprzęt pomocny przy prowadzeniu lekcji on-line może więc okazać się bardzo przyszłościowa.

źródło: grabthelap.com/pl/ – sklep z laptopami Dell

Oceń post

Post Author: Redakcja

Redakcja portalu Wiadomosci24.info.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *